РЕМОНТ
НАЛАШТУВАННЯ
МОДЕРНІЗАЦІЯ
ЗБІРКА

Комп'ютерів

Докладніше
image01

НАЛАШТУВАННЯ
РЕМОНТ
МОДЕРНІЗАЦІЯ

Ноутбуків

Докладніше
image01

ВСТАНОВЛЕННЯ
НАЛАШТУВАННЯ
ПРОДАЖ

Операційних систем,
цифрової ліцензії,
программ

Докладніше
image01

Ласкаво просимо

Кращі фахівці

В нашій команді відібрані кращі з кращих, у нас своя система відбору фахівців.

Завжди поруч

Навіть після того як майстер покинув Вас, ви завжди можете розраховувати на віддалену підтримку.

Швидкий виїзд

Наші майстри знаходяться по всій території Києва, це дозволяє швидко дістатися до пункту призначення.

Ремонт комп'ютерів в Києві на дому

Якщо ваш комп'ютер працює шумно, повільно завантажується або не включається зовсім - це сигнал про те, що існує несправність, яка потребує професійного втручання. У такому випадку рекомендується знайти кваліфікованого майстра в Києві, який зробить ремонт, адже якщо ігнорувати проблему або намагатися усунути її самостійно, можна ще більше нашкодити пристрою.

Наші майстри мають всі необхідні навички, інструменти та деталі для того, щоб швидко і якісно здійснювати ремонт комп'ютерів на дому в Києві.

Будь-яку послугу з перерахованих можна замовити у наших виконавців, і вона буде надана швидко і якісно, за мінімальною ціною, як у вас в офісі, так і вдома в Києві та передмісті. Наші фахівці зацікавлені в результаті, а значить, ви отримаєте максимально якісне обслуговування.

З чого складається вартість послуг майстра:

Точну вартість ремонту вашого комп'ютера заочно визначити досить складно. Тільки після повноцінної діагностики майстер зможе оцінити обсяг роботи, запропонує варіанти рішень і озвучить точну вартість робіт. В основному, на вартість впливають:

- Вартість комплектуючих на заміну несправних;

- Витрачений час;

- Складність несправності.

В середньому, ремонт комп'ютера в Києві може обійтись в суму від 150 до 650 гривень, залежно від перерахованих факторів.

Не варто переживати, якщо дорога техніка потрапила в біду - перестала працювати, намокла, розбилася! Наші фахівці допоможуть кожному клієнтові вийти з положення, що склалося з малими втратами - фінансовими, емоційними і тимчасовими!

 • Евгений

  Пользовался услугами IT-Just, все устроило, быстро отреагировали на мой вызов, сделали все хорошо и быстро. Теперь я буду обращаться только к ним.

 • Константин

  Когда-то я сотрудничал с одним мастером, и потерял его контакты. Я был вынужден воспользоваться сторонними услугами, и я был удивлён когда ко мне пришел тот самый мастер. Я у него спросил, а чего вы тут работаете, и его ответ был таков "Это самый адекватный сервис где я когда, либо работал".

 • Елена

  У меня полетел компьютер с базой 1с, я думала что все, потеряла. Вызвала мастера it-just, пришел молодой парень, я описала ситуацию, он улыбнулся, сказав "не переживайте решим". И сдержал свое слово, через час мой компьютер снова в боевой готовности!

 • Руслан

  В сервере полетел блок питания, мы отдали в один сервис, где его продержали, нечего не сделали, все вывернули, сбросили bios и взяли с нас деньги. И мы решили обратиться в данный сервис так как тут есть выезд мастера. Мастер приехал в течении час, подключил блок питания, почистил от пыли, поменял термопасту, установил в правильной последовательности 4 ssd, и подключил так называемый Raid, чтоб все диски работали как один. Заняло у него это чуть больше часа! Теперь их визитка находится у нас в сервере!

 • Людмила Моисеевна

  Пользуюсь услугами данного сервиса уже не первый год. Всегда приезжают быстро, делают качественно, и берут не очень много. В общем цена-качество!

 • Алина

  Воспользовалась услугами по ремонту компьютеров на дому. Приехал парень, "как мне позже объяснили он новенький", начал перестанавливать виндовс, и что-то у него пошло не так. Он вроде все сделал, но компьютер работал некорректно. Я обратилась повторно, так как осталась недовольная, ко мне подъехал другой мастер по имени "Эдуард", посмотрел компьютер, сказав что проблема с их стороны, все переделал. И в знак компенсации поставил лицензионный антивирус стоимостью 350грн.