Потрібно встановити софт, видалити віруси, банери, почистити реєстр, відновимо роботу операційної системи, видалити кеш після оновлення? Тоді ви за адресою! Ми вам допоможемо усунути всі несправності які виникають при роботі з комп'ютером / ноутбуком. Боїтеся занести вірус на комп'ютер? В такому випадку допоможемо вам вибрати і встановимо комплекси антивірусного захисту.

Оновили відео карту, але при роботі комп'ютера нечітке зображення, зернисте, низьке розширення екрану. Це свідчить про відсутність графічних драйверів, які потрібно встановити, ви можете зробити це самі завантаживши за допомогою офіційного сайту. Так само можете замовити у на послугу.

На даний момент покупка нового комп'ютера / ноутбука тягне за собою встановлення операційної системи і програмного забезпечення. Всі ці послуги доступні в нашому сервісі.

Прайс лист на послуги роботи з ПЗ

# Найменування Опис Вартість
1 Виклик майстра У разі відмови від будь-яких робіт, виклик оплачується в розмірі 100 грн. (При виклику майстра в передмістя вартість обговорювати з оператором) Безкоштовно
2 Діагностика У разі відмови від подальшої роботи, діагностика оплачується в розмірі 200 грн. Безкоштовно
3 Програмна чистка Видалення вірусів, банерів, шкідливих програм, дублікатів файлів, очищення реєстру, і т.д. 150-200 грн.
4 Розблокування пристрою Забули пароль адміністратора і не можете увійти в систему (розблокувати комп'ютер / ноутбук). 150-350 грн.
5 Відновлення ОС Відновлення роботи ОС після невдалого завершення роботи. 300-400 грн.
6 Витяг даних на носій Злетіла операційна система або не включається пристрій, а інформація залишилася? Наші майстри вам допоможуть! від 200 грн.
7 Перенесення ОС Поміняли жорсткий диск і не бажаєте прощатися з старої операційною системою? Ця послуга для вас! від 250 грн.
8 Перевірка і очищення ОС Перевірка і очищення Windows після оновлення, на наявність кеша і тимчасових файлів. 150-200 грн.
9 Профілактика Перевірка системи на різних навантаженнях, а також виявлення шкідливих процесів і усунення. від 100 грн.

Прайс лист актуальний на 2019 рік.

Прайс лист на послуги Встановлення програм

# Найменування Опис Вартість
1 Встановлення Microsoft Office Встановлення будь-якої версії, починаючи він окремого додатка і закінчуючи пакетної установкою. 50-250 грн.
2 Встановлення драйверів Відомо що для коректної роботи пристрою потрібні драйвера (ціна вказана за комплект). 100 грн.
3 Встановлення / налаштування браузерів Як відомо для комфортної роботи в інтернеті користувачі використовують сторонні додатки (браузери) 50 грн.
4 Блокування реклами Набридло боротися з спливаючими вікнами, або просто дратує реклама на сайтах? від 20 грн.
5 Антивірус Установка і настройка комплексів антивірусного захисту. Ставимо тільки ліцензію! 50-400 грн.
6 Графічні редактори Встановимо і настрої графічні редактори будь-яких типів і версій за прийнятними цінами. від 150 грн.

Прайс лист актуальний на 2019 рік.

Інші проблеми, що виникають при роботі з комп'ютером.

У прайс-листі вказані найпоширеніші несправності комп'ютерної техніки. Якщо ви не знайшли свій випадок в списку, не варто переживати. Зв'яжіться з нами, опишіть проблему, і ми проконсультуємо Вас в телефонному режимі по максимуму, так само можете викликати майстра для проведення діагностики.

Не варто переживати, наші фахівці вам допоможуть!

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім'я:
Email(не обов'язково):
Контактний телефон:
Опис несправності (прохання вказувати час для дзвінка):
і

ВИДАЛИМО ВІРУСИ З КОМП'ЮТЕРА І НОУТБУКА

Віруси - є основною проблемою і загрозою для комп'ютерів та ноутбуків. Основними ознаками проникнення в систему вважаються наступні:

- Довільний запуск програм;

- Помилки при завантаженні ОС;

- Втрата даних;

- Розсилка спаму з ящика користувача;/p>

- Довгий відгук;

- Завизання браузера і неможливість закрити вікна;

- Працює повільно.

Які заходи вжити після того, як вірус заразив систему?

У разі користувачем виявлення одного або більше ознак зараження системи, необхідно провести сканування на наявність загроз. Для цього існують різні антивірусні утиліти, вони є як портативні так і цілі комплекси.

Як ми говорили раніше, ознак багато, як і вірусів. Давайте розглянемо один з найпоширеніших, для прикладу візьмемо вірус типу спамер, що вражає інтернет-браузер. Його суть реклама, при включенні комп'ютера він довільно запускає вкладки, або під час роботи в браузері відкриває нові. За часту програми його не виявляють і це потрібно робити вручну.

Як вилікувати комп'ютер / ноутбук від вірусів?

Для видалення даного вірусу вам необхідно перевірити автозавантаження, розширення в заражених браузерах, використовувати сторонні додатки для виявлення даних загроз. У 60% випадків знайти його можна в планувальнику завдань і благополучно його видалити, перед цим відстеживши файл / додаток яке розміщує цю задачу. Але бувають такі випадки коли з планувальника завдань видалити його не виходить так як за замовчуванням у вас немає доступу до даної дії. Можна скористатися стороннім додаток в даній ситуації і видалити. Перезавантажити комп'ютер після видалення, і зіткнуться з відсутністю важливого файлу який сприяє запуску системи. Так як даний вірус заражає такого роду файли.

Для вирішення виниклих проблем іноді досить «відкату системи» на кілька днів назад або перевстановлення. Користуйтеся тільки ліцензійними продуктами, а також послугами професіоналів.

ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОГРАМ В КИЄВІ

Після придбання комп'ютера / ноутбука, ви стикаєтеся з потребою установки операційної системи і додаткових утиліт для комфортної роботи. У разі покупки пристрою з уже встановленою системою, ви можете помітити відсутність потрібних вам програм. Або встановлений софт є не комфортним для користування.

На даний день з інтернету можна скачати будь-яку програму і встановити, але варто врахувати, що даний шлях є небезпечним, так як є великий шанс зараження операційної системи вірусами. Фахівці рекомендують використовувати виключно ліцензійне програмне забезпечення. Це дозволяє своєчасно отримувати оновлення та використовувати найактуальнішу версію. Але не кожен користувач здатний собі це дозволити, тоді варто звертається до професіоналів.

Наші фахівці здатні приїхати до вас і провести дані роботи у вас вдома. Так само ви можете замовити цю послугу в розділі віддалене управління.

ВСТАНОВЛЕННЯ ДРАЙВЕРІВ

Повноцінна взаємодія комп'ютера з будь-якими пристроями неможливо без коректної втасновлення драйвера, який являє собою спеціальне програмне забезпечення. Саме з його допомогою операційна система комп'ютера забезпечує працездатність будь-яких зовнішніх пристроїв.

Найчастіше встановлення драйверів здійснюється після завантаження на ваш комп'ютер операційної системи. Проблема в тому, що зовсім не всі користувачі зберігають диски з драйверами, які часто йдуть в комплекті з певними пристроями. Драйвера губляться, диски виходять з ладу і т.д. Що ж робити в цьому випадку? Скористатися послугами досвідчених професіоналів.

Що вам дасть професійна встановлення драйверів:

- Економія часу;

- Гарантія якості;

- Встановлення «рідного» драйвера, навіть без наявності диска у користувача;

- Високий рівень працездатності пристрою.

- Звичайно, більшість користувачів почнуть з того, що спробують знайти і встановити драйвера самостійно. Якими ж проблемами це може супроводжуватись?

Загрози при самостійній установці драйверів

Часто користувачі вирішують встановити драйвер, скачавши його з офіційного сайту виробника. Але це далеко не завжди вважається надійним. Іноді в процесі установки ви можете отримати повідомлення про те, що ці програми є несумісним з операційною системою вашого ПК або про те, що драйвер відсутній. Найчастіше комп'ютер не бачить периферійну техніку через те, що не розпізнає електронний паспорт пристрою, внаслідок чого воно не діє.

Людина без спеціальної підготовки навряд чи зможе грамотно вирішити цю проблему. Найкраще відразу звернутися до інженерів з профільного центру, це допоможе уникнути труднощів, можливих в процесі пошуку і установки драйвера.

Наївно думати, що встановлення драйвера є легким і дріб'язковим процесом, не дивлячись на можливість скачування величезної кількості ПО з інтернету. Дуже важливо дотримуватися алгоритму послідовності робіт.

Тільки у фахівців нашого сервісного центру завжди є в наявності набір драйверів для будь-яких пристроїв. Крім того, майстри постійно моніторять важливі оновлення, необхідні для якісного виконання роботи.

Чи не хочете витрачати гроші на поломку техніки, викликану несумісністю драйвера з операційною системою? Користуйтеся послугами наших майстрів, готових врахувати всі нюанси вашої техніки!