Діагностика безкоштовна. Можна приїхати з накопичувачем в наш офіс і бути присутнім при її проведенні. Також, для Вашої зручності передбачена можливість виклику майстра додому для проведення діагностики. Врахуйте (діагностика безкоштовна тільки в нашому офісі).

Виконання робіт відбувається в термін від 15 хвилин до декількох днів і більше, залежно від характеру несправності. У більшій частині випадків відновлення даних виконується протягом доби. Замовник регулярно інформується про хід процесу.

Отримання результату можливо на новому накопичувачі, CD, DVD, або через Інтернет, згідно з Вашими побажаннями. У деяких ситуаціях можливе зняття точної копії з несправного носія, що дозволяє максимально швидко повернути техніку в експлуатацію.

Прайс лист на послуги з Відновленню даних відсутній, всю інформацію уточнювати у оператора.

Інші проблеми, що виникають при роботі з комп'ютером.

У прайс-листі вказані найпоширеніші несправності комп'ютерної техніки. Якщо ви не знайшли свій випадок в списку, не варто переживати. Зв'яжіться з нами, опишіть проблему, і ми проконсультуємо Вас в телефонному режимі по максимуму, так само можете викликати майстра для проведення діагностики.

Не варто переживати, наші фахівці вам допоможуть!

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім'я:
Email(не обов'язково):
Контактний телефон:
Опис несправності (прохання вказувати час для дзвінка):