Залив ноутбук і він не вмикається? На роботі горять дедлайни та потрібен терміновий ремонт ноутбука? Тоді ви потрапили на правильний веб-сайт. На жаль, усі ми стикаємося з подібними несправностями та виправити їх самостійно часто неможливо. Команда IT-Just надає послуги із термінового ремонту ноутбуків. Наші майстри зможуть у найкоротші терміни виправити будь-яку неполадку за приємними цінами.

Наші послуги з ремонту ноутбуків:

 • ✓ Встановлення операційної системи;
 • ✓ Роботи з операційною системою (пошук та видалення вірусів, банерів, розблокування пристрою, встановлення та налаштування програм, та багато іншого);
 • ✓ Профілактика (чистка від пилу із заміною термопасти);
 • ✓ Модульні заміни (заміна жорсткого диска, матриці, оперативної пам'яті, системи охолодження, клавіатури, елементів корпусу та іншого);
 • ✓ Складні ремонти (заміна несправних елементів, таких як південний/північний міст, графічний процесор та інше).

IT-Just - це невелика команда з величезною кількістю виконаних замовлень протягом 5 років. Ми зробимо якісний ремонт ноутбука за розумною ціною, у найкоротший термін.

УВАГА!

У зв'язку з військовим вторгненням орків на територію нашої країни та обстрілами Києва графік роботи може зміюватися, перед тим як до нас їхати, прохання зателефонувати. Дякуємо за розуміння!

Бережіть себе та близьких!

Ми ремонтуємо

РЕМОНТ НОУТБУКІВ

Ми ремонтуємо практично будь-які несправності, даємо гарантію на більшість видів робіт і комплектуючих. Працюємо прозоро – після виявлення несправності та підрахунку вартості ми з вами зв'язуємось та повідомляємо вартість та причину виходу з ладу вашого пристрою. Після погодження починаємо робити ремонт ноутбука, а у разі відмови ви оплачуєте вартість діагностики згідно з прайс-листом. Бувають винятки, тому що при деяких несправностях ноутбука його потрібно спочатку полагодити, тому що можуть бути й інші проблеми, у таких випадках у процесі діагностики при можливості ми з вами це обговорюємо.

Основні види послуг:

- Діагностика;

- роботи з програмним забезпеченням (установка Windows, налаштування, встановлення програм, видалення вірусів тощо);

- обслуговування (чистка від пилу, заміна витратних матеріалів);

- модульні заміни (заміна матриці, накопичувача, оперативної пам'яті, клавіатури, частин корпусу);

- модернізація (установка більш продуктивного процесора, ssd накопичувача, збільшення об'єму оперативної пам'яті, заміна матриці);

- складні ремонти.

*Перераховані основні види наших робіт. В принципі, наші майстри можуть виправити будь-яку несправність.

Залив ноутбук – що робити?

Всі ми любимо, після довгого робочого дня, прийти додому та позалипати перед монітором із чашкою чаю чи чогось подібного. І все було б чудово, але один неакуратний рух руки і ваш вірний друг відчув на собі всю красу вашого напою. Клавіатура залита. Що робити? Куди тікати? Кому дзвонити? Отже. Без паніки!

Перше, що слід зробити - це знеструмити та перевернути пристрій, щоб місце, куди потрапила рідина, було внизу. ВАЖЛИВО не включати ноутбук, інакше це спричинить ряд наступних проблем:

 • Залив ноутбук не вмикається;
 • Залив ноутбук не працює екран;
 • Залив ноутбук не працює клавіатура.
 • По-друге, слід звернутися до сервісного центру для «очищення ноутбука від залиття». Так як вода має властивість окислювати - це призведе до виходу з ладу мікросхем, іншими словами, пристрій працюватиме некоректно або зовсім перестане включатися. Попри очищення залитих комплектуючих їх потрібно пропаяти для виключення подальшої корозії, і більшої впевненості в його подальшій роботі.

  *** Просимо врахувати, що при залитті ноутбука заміна клавіатури проводиться в 95% випадків, оскільки є бар'єром від рідини, так би мовити, бере на себе основний удар.

  Чищення ноутбука від пилу

  У цій статті ми розповімо, чим відрізняються типи послуг, що надаються нами:

 • Чищення від пилу Standard – цей тип є найпоширенішим, оскільки підходить більшості клієнтів. До неї входить очищення ноутбука від пилу із заміною термопамси середньої продуктивності. Що гарантує більш тиху та стабільну роботу у подальшій експлуатації.
 • Чистка від пилу GameReady - підходить для ігрових ноутбуків та ультрабуків зі слабкою системою охолодження, головною відмінністю від попередньої є використання більш продуктивної термопасти. Причиною цього вищі температури ноутбуків, що потребує більш продуктивної термопасти. Якщо в ігровий ноутбук з потужним процесором і відеокартою використовувати термопасту середньої продуктивності, при навантаженнях може з'явитися тротлинг, що дасть мікрофризи в іграх, оскільки вони будуть перегріватися і скидати частоту, що може призвести до поломки. Якщо в цифрах, різниця між термопастами може сягати до 10 градусів.
 • Чистка від пилу GameReadyPro - включає все що в GameReady, але також порозводиться заміна термопрокладок, є можливість використовувати ще більш продуктивну термопасту, фінальна вартість послуги оговорюється після діагностики, оцінюється тип темопрокладок, їх кількість.
 • Від себе ми рекомендуємо обслуговувати ноутбук регулярно, а також звертати увагу на тип вашого пристрою для уникнення виходу його з ладу.

  Інші проблеми, що виникають під час роботи з ноутбуком.

  У прайс-листі вказані найпоширеніші несправності комп'ютерної техніки. Якщо ви не знайшли свого випадку у списку, не варто переживати. Зв'яжіться з нами, опишіть проблему, і ми проконсультуємо Вас у телефонному режимі по максимуму, також можете принести до нас для проведення діагностики ноутбуку

  Не варто переживати, наші спеціалісти вам допоможуть!

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім'я:
  Email(не обов'язково):
  Контактний телефон:
  Опис несправності (прохання вказувати час для дзвінка):