Час від часу ви стикаєтеся з несправністю або профілактичними обслуговуванням вашого ноутбука. За часту дану несправність можна усунути у вас вдома / офісі, для цього у нас є послуги з ремонту ноутбуків на дому / офісі. Кінцеву вартість виконуваних робіт відразу визначити не завжди виходить, тому що можуть бути виявлені інші несправності.

Які послуги ми надаємо:

 • Встановлення операційної системи Windows;
 • Роботи з операційною системою (пошук / видалення вірусів, банерів, розблокування пристрою, встановлення та налаштування програм, багато іншого);
 • Фізична чистка (чистка від пилу з заміною термопасти);
 • Модульні заміни (заміна жорсткого диска, матриці, оперативної пам'яті, системи охолодження, і іншого);
 • Пайка (заміна несправних чіпів, таких як південний / північний міст, графічний процесор та інше).

Ми - це невелика команда майстрів, середній досвід яких від чотирьох років в даній сфері. Зробимо ремонт ноутбука якісно, а головне за розумною ціною, встановимо windows тільки оригінальну версію, зробимо знижку на цифровий ключ нашим клієнтам.

Прайс лист на послуги з ремонту ноутбуків

# Найменування Опис Вартість
1 Виклик майстра У разі відмови від будь-яких робіт, виклик оплачується в розмірі 100 грн. (При виклику майстра в передмістя вартість обговорювати з оператором) Безкоштовно
2 Діагностика У разі відмови від подальшої роботи, діагностика оплачується в розмірі 200 грн. Безкоштовно
3 Встановлення Windows Приставляє собою початкову вартість установки операційної системи. Більше інформації в розділі "Встановлення Windows". від 200 грн.
4 Встановлення програм Більше інформації в розділі "Встановлення Програм". від 50 грн.
5 Програмна чистка Видалення вірусів, банерів, шкідливих програм, дублікатів файлів, очищення реєстру, застарілих тимчасових файлів і т.д., більше інформації на сторінці "Профілактичні роботи". від 100 грн.
6 Фізична чистка Вартість чищення ноутбука від пилу варіюється від 250 до 400грн, все залежить від типу вашого пристрою. Термопаста та інші витратні матеріали входять в дану вартість. від 250 грн.
7 Заміна жорсткого диска / ssd Вартість вказана за роботу, без урахування самої деталі. від 150 грн.
8 Ремонт / заміна матриці Вартість вказана за роботу, без урахування самої деталі. від 150 грн.
9 Заміна материнської плати Вартість вказана за роботу, без урахування самої деталі. від 300 грн.
10 Заміна оперативної пам'яті Вартість вказана за роботу, без урахування самої деталі. від 150 грн.
11 Заміна процесора Вартість вказана за роботу, без урахування самої деталі. від 250 грн.
12 Заміна корпусу Вартість вказана за роботу, без урахування самої деталі. від 400 грн.
13 Заміна вентилятора Вартість вказана за роботу, без урахування самої деталі. від 150 грн.
14 Заміна шлейфу екрану Вартість вказана за роботу, без урахування самої деталі. від 300 грн.
15 Заміна клавіатури Вартість вказана за роботу, без урахування самої деталі. від 150 грн.
16 Заміна графічного процесора, південного моста Вартість вказана за роботу, без урахування самої деталі. Підсумкову вартість ви зможете дізнатися тільки після діагностики пристрою. від 420 грн.
17 Відновлення після залиття Вартість чищення ноутбука від потрапила всередину рідини варіюється від 400 до 550грн, все залежить від типу вашого пристрою і кількості рідини. Варто врахувати те в деяких випадках пристрій потрібно забрати в сервісний центр. від 400 грн.
18 Модернізація Вартість даних робіт залежить від ваших бажань, більше інформації ви можете дізнатися у оператора. Договірна

Прайс лист актуальний на 2019 рік.

Інші проблеми, що виникають при роботі з комп'ютером.

У прайс-листі вказані найпоширеніші несправності комп'ютерної техніки. Якщо ви не знайшли свій випадок в списку, не варто переживати. Зв'яжіться з нами, опишіть проблему, і ми проконсультуємо Вас в телефонному режимі по максимуму, так само можете викликати майстра для проведення діагностики.

Не варто переживати, наші фахівці вам допоможуть!

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім'я:
Email(не обов'язково):
Контактний телефон:
Опис несправності (прохання вказувати час для дзвінка):

Ремонт ноутбуків на дому

Якщо переживаєте за пристрій, що здається в сервісний центр, Ви можете скористатися послугами по ремонту ноутбуків на дому. Але врахуйте, що не всі види послуг майстер може виконати в домашніх умовах.

Основні види послуг виконуються на дому:

Діагностика (точність виявлення несправності 79%, в сервісі 100%);

Роботи з програмним забезпеченням (встановлення Windows, її налаштування, встановлення програм, видалення вірусів, і т.д.);

Модульні заміни (заміна матриці, жорсткого диска, оперативної пам'яті, клавіатури, частин корпусу);

Модернізація.

Перераховано найосновніші види наших робіт. В принципі наші майстри можуть виправити будь-яку несправність крім пайки і відновлення даних.

Залив ноутбук - що робити?

Всі ми любимо, після довгого робочого дня, прийти додому і позаліпать перед монітором з чашкою чаю або чогось подібного. І все було б чудово, але один неохайний рух руки і ваш вірний друг відчув на собі всю красу вашого напою. Клавіатура залита. Що робити? Куди бігти? Кому дзвонити? Отже. Без паніки!

Перше, що слід зробити - це знеструмити і перевернути пристрій, щоб місце, куди потрапила рідина, було внизу. ВАЖЛИВО не включати ноутбук, інакше це спричинить за собою ряд наступний проблем:

 • Залив ноутбук не включається;
 • Залив ноутбук не працює екран;
 • Залив ноутбук не працює клавіатура.
 • По-друге, слід викликати фахівця для «чистки ноутбука від залиття на дому». Так як вода має властивість окислювати - це призведе до виходу з ладу мікросхем, іншими словами, пристрій буде працювати некоректно або ж зовсім перестане включатися.

  **Просимо врахувати, що при залитті ноутбука заміна клавіатури проводиться в 89% випадків, так-як є бар'єрам від рідини, так би мовити бере на себе основний удар.

  Чистка ноутбука від залиття на дому

  Дана послуга дає можливість швидкої реанімації вашого пристрою, але варто врахувати що в деяких випадках потрібно забрати його в сервіс. Як сказано вище рідина має властивість окислювати елементи, також в деяких моделях вбудований акумулятор, що не дає можливості його знеструмлення без розбору. У слідстві цього пристрій залишається під напругою, що прискорює цей процес. Не одноразово бували такі випадки, через вбудованого акумулятора не вдавалося вимкнути ноутбук, і при його розборі місця на які потрапила рідина були чорного або зеленого кольору, а також сліди кипіння рідини. Це ознаки короткого замикання, в таких випадках потрібно забирати пристрій в сервісний центр. Навіть якщо воно після чистки запустилось і працює, практика показує що це не на довго.