Час від часу ви стикаєтеся з несправністю або профілактичними обслуговуванням вашого комп'ютера. За часту дану несправність можна усунути у вас вдома / офісі, для цього у нас є послуги з ремонту комп'ютерів вдома / офісі. Кінцеву вартість виконуваних робіт відразу визначити не завжди виходить, тому що можуть бути виявлені і інші несправності.

Які послуги ми надаємо:

 • Встановлення операційної системи Windows;
 • Роботи з операційною системою (пошук і видалення вірусів, банерів, розблокування пристрою, встановлення та налаштування програм, та багато іншого);
 • Фізична чистка (чистка від пилу з заміною термопасти);
 • Модульні заміни (заміна жорсткого диска, материнської плати, блоку живлення, оперативної пам'яті, системи охолодження, та іншого);

Ми - це невелика команда майстрів, середній досвід яких від чотирьох років в даній сфері. Зробимо ремонт комп'ютера якісно і за розумною ціною, встановимо windows тільки оригінальну версію, зробимо знижку на цифровий ключ нашим клієнтам.

Прайс лист на послуги з ремонту комп'ютерів

# Найменування Опис Вартість
1 Виклик майстра У разі відмови від будь-яких робіт, виклик оплачується в розмірі 100 грн. (При виклику майстра в передмістя вартість обговорювати з оператором) Безкоштовно
2 Діагностика У разі відмови від подальшої роботи, діагностика оплачується в розмірі 200 грн. Безкоштовно
3 Встановлення Windows Приставляє собою початкову вартість установки операційної системи. Більше інформації в розділі "Встановлення Windows". від 200 грн.
4 Встановлення програм Більше інформації в розділі "Встановлення Програм". від 50 грн.
5 Програмна чистка Видалення вірусів, банерів, шкідливих програм, дублікатів файлів, очищення реєстру, застарілих тимчасових файлів і т.д., більше інформації на сторінці "Профілактичні роботи". від 100 грн.
6 Фізична чистка Вартість чищення стаціонарного комп'ютера від пилу варіюється від 150 до 300 грн, все залежить від типу вашого пристрою. Термопаста та інші витратні матеріали входять в дану вартість. від 150 грн.
7 Заміна жорсткого диска / ssd Вартість вказана за роботу, без урахування самої деталі. від 150 грн.
8 Заміна / ремонт відеокарти Вартість вказана за заміну на нову без урахування самої деталі, в випадки ремонту обумовлювати по телефону. Також варто врахувати що 70% несправностей не доцільні в ремонті. від 100 грн.
9 Заміна / ремонт материнської плати Вартість вказана за заміну на нову без урахування самої деталі, в випадки ремонту обумовлювати по телефону. Також варто врахувати що 61% несправностей не доцільні в ремонті. від 250 грн.
10 Заміна блоку живлення Вартість вказана за заміну на новий. Просимо врахувати що блоки живлення ми не ремонтуємо так як це в більшості випадків не доцільно. від 150 грн.
11 Заміна / ремонт системи охолодження Вартість вказана за заміну на нову без урахування самої деталі. від 150 грн.
12 Перенесення елементів в новий корпус Вартість перенесення компонентів варіюється від 250 до 450грн. Більше інформації ви можете дізнатися у оператора. від 250 грн.
13 Модернізація / збірка Середня вартість робіт складає в межах 400грн. Більше інформації в розділі «Збірка комп'ютера». від 350 грн.

Прайс лист актуальний на 2019 рік.

Інші проблеми, що виникають при роботі з комп'ютером.

У прайс-листі вказані найпоширеніші несправності комп'ютерної техніки. Якщо ви не знайшли свій випадок в списку, не варто переживати. Зв'яжіться з нами, опишіть проблему, і ми проконсультуємо Вас в телефонному режимі по максимуму, так само можете викликати майстра для проведення діагностики.

Не варто переживати, наші фахівці вам допоможуть!

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім'я:
Email(не обов'язково):
Контактний телефон:
Опис несправності (прохання вказувати час для дзвінка):

Ремонт комп'ютерів на дому

Якщо переживаєте за пристрій який здається в сервісний центр, Ви можете скористатися послугами з ремонту комп'ютерів на дому. Але врахуйте що не всі види послуг майстер може виконати в домашніх умовах.

 • Основні види послуг які виконуються на дому:
 • Діагностика (точність виявлення несправності 79%, в сервісі 100%);
 • Роботи з програмним забезпеченням (встановлення Windows, її налаштування, встановлення програм, видалення вірусів, і т.д.);
 • Модульні заміни (Заміна жорсткого диска, оперативної пам'яті, частин корпусу);
 • Збірка комп'ютерів;
 • Модернізація.
 • Перераховано найосновніші види наших робіт. В принципі наші майстри можуть виправити будь-яку несправність крім пайки і відновлення даних.