Потрібно налаштувати локальну мережу, wifi роутер, сервер, мережеве обладнання? Тоді ви за адресою, наші фахівці не тільки допоможуть вам але і проконсультують з виникаючих питань. Якщо ви не знаєте який wifi роутер купити, наберіть нас і ми вас проконсультуємо абсолютно безкоштовно. Також з вибором провайдера допоможемо, зробимо локальну мережу для комфортної роботи, налаштуємо 1с, принтери та інше.

Які послуги ми надаємо:

- Налаштування мережі та пристроїв;

- Обладнання;

- Мережевих утиліт;

- Захист.

Ми - це невелика команда майстрів, середній досвід яких від чотирьох років в даній сфері. Зробимо налаштування якісно і за розумною ціною, встановимо і налаштуємо windows serwer, зробимо знижку на цифровий ключ нашим клієнтам.

Прайс лист на послуги Провідні та Wi-Fi мережі

# Найменування Опис Вартість
1 Виклик майстра У разі відмови від будь-яких робіт, виклик оплачується в розмірі 100 грн. (При виклику майстра в передмістя вартість обговорювати з оператором) Безкоштовно
2 Діагностика У разі відмови від подальшої роботи, діагностика оплачується в розмірі 200 грн. Безкоштовно
3 Консультації по вибору Інтернет провайдера Існує багато організацій в Києві які надають інтернет. Вони притягують вас своїми акціями та цінами, але не всі вони надають якісний інтернет. Для цього ми допомагаємо клієнтам знайти хорошого і якісного провайдера. Безкоштовно
4 Встановлення та налуштування роутерів, маршрутизаторів, точок доступу Ми допоможемо вам вибрати пристрій, врахуємо всі ваші вимоги, середу в якій буде експлуатуватися даний пристрій, а також налаштуємо його! від 200 грн.
5 Прошивка і оновлення програмної частини мережевих пристроїв Як всім відомо, програмне забезпечення будь-якого пристрою може нестабільно працювати або ж застаріти, це впливає на його роботу, і може бути причиною виходу з ладу. Ми допоможемо вам вирішити дані проблеми з обладнанням. від 250 грн.
6 Налаштування файлових сховищ NAS, мережевої безпеки і доступу до загальних ресурсів Налаштуємо / встановимо захист ваших даних від 300 грн.
7 Прокладка мережевого кабелю, розводка по приміщеннях Прокладемо мережеві кабелі, розведемо їх по приміщеннях, також по робочих місцях від 100 грн.
8 Налаштування пристроїв мережевого друку, сканування Налаштування роботи принтерів, БФП, сканерів по мережевим каналах. від 200 грн.

Прайс лист актуальний на 2019 рік.

Інші проблеми, що виникають при роботі з комп'ютером.

У прайс-листі вказані найпоширеніші несправності комп'ютерної техніки. Якщо ви не знайшли свій випадок в списку, не варто переживати. Зв'яжіться з нами, опишіть проблему, і ми проконсультуємо Вас в телефонному режимі по максимуму, так само можете викликати майстра для проведення діагностики.

Не варто переживати, наші фахівці вам допоможуть!

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім'я:
Email(не обов'язково):
Контактний телефон:
Опис несправності (прохання вказувати час для дзвінка):