За часту ви стикаєтеся з установкою операційної системи після придбання комп'ютера або ноутбука. Найчастіше користувачі вибирають Windows, так як вона найпоширеніша. У деяких випадках придбаний виріб йде в комплекті з ОС, і з одного боку покупець може зітхнути з полегшенням. Але тут не так все добре, як хочеться, за часту операційна система йде порожня без програм, які потрібно встановлювати окремо, тай працює вона не стабільно.

Ще перевстановлення операційної системи "Windows" необхідна після модернізації або заміни материнської плати. Причина цього драйвери, так як при їх оновленні старі залишаються в системі і можуть провокувати збої в роботі ОС.

Найпоширенішим випадком необхідності перевстановлення Windows є - різні конфлікти і збої в роботі операційної системи. Вони можуть виражатися в різних спливаючих помилках, пошкодженими файлами від вірусів, а також в роботі службових додатків. Але варто врахувати, що збої в роботі ОС можуть бути викликані і механічими пошкодженнями, приміром, не справності Жорсткого Дика. Як всім відомо жорсткий диск - пам'ять комп'ютера, ділитися на сектори, кожен сектор - це своєрідний осередок для зберігання, у якого є швидкість відгуку 5 мс. Згодом ця швидкість може досягати до 500 і вище, це викликає собою довгий відгук ОС, а в деяких випадках її зліт.

Прайс лист на послуги Встановлення Windows

# Найменування Опис Вартість
1 Виклик майстра У разі відмови від будь-яких робіт, виклик оплачується в розмірі 100 грн. (При виклику майстра в передмістя вартість обговорювати з оператором) Безкоштовно
2 Діагностика У разі відмови від подальшої роботи, діагностика оплачується в розмірі 200 грн. Безкоштовно
3 Пакет Мінімальний Встановелння Windows XP, 7, 8.1, 10 без установки драйверів і додаткових програм. 200 грн.
4 Пакет Базовий Встановелння Windows XP, 7, 8.1, 10 і необхідних драйверів. Збереження необхідної інформації (до 8 ГБ безкоштовно) 300 грн.
5 Пакет Оптимальний Встановелння Windows XP, 7, 8.1, 10, необхідних драйверів, програмного забезпечення для повноцінного користування комп'ютером, повна настройка, оптимізація Windows, збереження необхідної інформації (до 15 ГБ безкоштовно) 400 грн.
6 Пакет Максимальний Встановелння Windows XP, 7, 8.1, 10, необхідних драйверів, програмного забезпечення для повноцінного користування комп'ютером, антивірус терміном від 1 року, повна настройка, оптимізація Windows, збереження необхідної інформації (до 20 ГБ безкоштовно) від 550 грн.

Прайс лист актуальний на 2019.

Інші проблеми, що виникають при роботі з комп'ютером.

У прайс-листі вказані найпоширеніші несправності комп'ютерної техніки. Якщо ви не знайшли свій випадок в списку, не варто переживати. Зв'яжіться з нами, опишіть проблему, і ми проконсультуємо Вас в телефонному режимі по максимуму, так само можете викликати майстра для проведення діагностики.

Не варто переживати, наші фахівці вам допоможуть!

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім'я:
Email(не обов'язково):
Контактний телефон:
Опис несправності (прохання вказувати час для дзвінка):