Часто ви стикаєтеся з інсталяцією операційної системи після придбання комп'ютера або ноутбука. Більшість користувачів вибирають Windows, оскільки вона найпоширеніша. У деяких випадках придбаний пристрій йде в комплекті з попередньо встановленою операційною системою, і з одного боку покупець може зітхнути з полегшенням. Але тут не так все добре, як хотілося, адже система йде порожня без програм, які потрібно встановлювати окремо, та й вона працює не стабільно.

Ще переустановка операційної системи "Windows" необхідна після модернізації або заміни материнської плати. Причина цього драйвера, оскільки при їх оновленні старі залишаються в системі і можуть спричинити збої в роботі пристрою.

Найпоширенішими випадками необхідності інсталяції Windows є конфлікти та збої в роботі. Вони можуть виражатися в різних помилках системи, що спливають, пошкоджених файлів вірусами, а також у роботі службових додатків. Але варто врахувати, що збої у роботі ОС можуть викликати й механічні ушкодження, наприклад, несправність Жорсткого Діка. Як відомо, жорсткий диск - пам'ять комп'ютера, ділитися на сектори. Кожен сектор — це своєрідний осередок для зберігання, який має початкову швидкість відгуку 5 мс. Згодом ця швидкість може досягати до 500 і вище, що викликає собою довгий відгук, а в деяких випадках синій екран смерті.

УВАГА!

У зв'язку з військовим вторгненням орків на територію нашої країни та обстрілами Києва графік роботи може зміюватися, перед тим як до нас їхати, прохання зателефонувати. Дякуємо за розуміння!

Бережіть себе та близьких!

Прайс-лист на послуги Встановлення Windows

# Найменування Опис Вартість
1 Діагностика У разі відмови від подальшої роботи діагностика оплачується у розмірі 300 грн. Безкоштовно
2 Мінімальний пакет Встановлення Windows XP/7/8/10/11 без інсталяції драйверів та додаткових програм. 300 грн.
3 Пакет Базовий Встановлення Windows XP/7/8/10/11 та необхідних драйверів. Збереження необхідної інформації (до 8 ГБ безкоштовно) 400 грн.
4 Пакет Оптимальний Встановлення Windows XP/7/8/10/11 необхідних драйверів, програмного забезпечення для повноцінного користування комп'ютером (браузери, архіватори, месенджери, офісні програми тощо), повне налаштування, оптимізація Windows, збереження необхідної інформації (до 15 ГБ безкоштовно) 550 грн.
5 Максимальний пакет Встановлення Windows XP/7/8/10/11 необхідних драйверів, встановлення програмного забезпечення для повноцінного користування комп'ютером (браузери, архіватори, месенджери, офісні програми тощо), антивірус терміном від одного року, повне налаштування, оптимізація Windows, збереження необхідної інформації (до 20 ГБ безкоштовно) від 650 грн.

Важливо знати!

Не варто довіряти цінам «від», адже після закінчення послуг вам виставлять рахунок набагато вище. Наприклад, нашому клієнту і не одному озвучили вартість встановлення Windows від 250 гривень, а за підсумком виявилося 12000 гривень! Щодо нас – ми маємо фіксовані ціни в прайс-листах, якщо там вказано оптимальний пакет 550 гривень, то ви можете переплатити тільки за додаткових послуг, таких як: чищення від пилу, заміна пам'яті, встановлення додаткових програм, встановлення ліцензійного антивірусу або програмного забезпечення.

В оптимальний пакет входить:

Windows XP/7/8/10/11 – на ваш вибір;

Драйвери всі необхідні для стабільної роботи пристрою;

Офісні Microsoft Office Pro 2003/2007/2010/2013/2016/2019/2021 – залежить від операційної системи;

Програми для перегляду PDF;

Браузери Opera, Google Chrome, FireFox – також ваші за бажанням;

Архиваторы - winrar, 7zip;

Мессенджеры - Viber, Telegram, WhatsApp;

Налаштування годинникових полюсів, регіональної прив'язки, мовної панелі;

Антивірус;

Перенесення інформації до 15 гігабайт безкоштовно.

Це все ви отримуєте лише за 550 гривень.

Інші проблеми, що виникають під час роботи з комп'ютером.

У прайс-листі вказані найпоширеніші несправності комп'ютерної техніки. Якщо ви не знайшли свого випадку у списку, не варто переживати. Зв'яжіться з нами, опишіть проблему, і ми проконсультуємо Вас у телефонному режимі по максимуму, також можете викликати майстра для проведення діагностики.

Не варто переживати, наші спеціалісти вам допоможуть!

Заказать обратный звонок

Ваше ім'я:
Email(не обов'язково):
Контактний телефон:
Опис несправності (прохання вказувати час для дзвінка):